- Újdonságok
- Akciók
- Raktáron lévő termékek
- Többet olcsóbban
- KATUN Sharp toner,develop
- Er Sharp Toner
- STORAGE
- Kiegészítő, Kellék
- Komplett gép
- Tintaoldó folyadék, nyomtatófej tisztító folyadék
- Bővítőkártya / Raid vezérlő
- LEGO
- Egyéb nyomtató kiegészítő
- Tápegység
- Mobil, szórakoztató elektronika és egyéb
- Optikai eszközök
Levenhuk G50 1H egy üreges üres tárgylemez (50 darab)
-
Levenhuk G50 1H vájulatos üres tárgylemezek. A készletben 50 darab, nagy átlátszóságú üres tárgylemez található. A tárgylemezeket úgy terveztük meg, hogy azok segítségével, valamint a függőcsepp technika alkalmazásával különféle mintákat figyelhessen meg a mikroszkóp alatt. Az amatőr mikroszkópiában a vízben található mikroorganizmusok megfigyelésére használják ezeket a tárgylemezeket, a szakembereknek viszont a klinikai és mikrobiológiai kutatásaikhoz vájulatos tárgylemezekre van szükségük.
A kellő vastagság biztosítja, hogy a tárgylemezeket különböző mikroszkópok esetében is alkalmazni lehessen. A lecsiszolt szélekkel kiküszöbölhető, hogy a fény visszatükröződjön a szélekről, így a tárgylemezek tanulmányozása során nem fordulhat elő, hogy a megfigyelőt megzavarja a fény ragyogása. Továbbá szinte lehetetlen, hogy megvágja magát a csiszolt üveggel.
Rendeltetés: Általános használatra tervezett termék. A terméket 3 évnél idősebb gyermekek már használhatják.
Márka Levenhuk, Inc., USA Szavatosság 2 év EAN 5905555003627 A csomag méretei (HxSzxM): 8x6x3 cm Szállítási súly 0.28 kg Méret, mm 25,4x76,2 Vastagság, mm 1.0 — 1.2 Vájulatok száma 1 A vájulat átmérője, mm 15 Mennyiség, db 50 Kiegészítő lecsiszolt szélek
-
Ár: 8 737 Ft (6 880 Ft+ÁFA)
-
Listaár 12 118 HUFSZÍN Base colorGyártó LevenhukEAN 5905555003627Gyártói cikkszám 73808Termék URL https://hu.levenhuk.com/catalogue/kiegeszitok/mikroszkop-tartozekok/mikroszkop-ures-targylemezek/levenhuk-g50-1h-egy-ureges-ures-targylemez-50-darab/?oid=19541Cikkszám LH-73808