ASUS CONS NB ZenBook UM3406GA-QD068W 14" WUXGA OLED GL,Ryzen AI 7 445, 16GB, 512GB M.2, INT, WIN11H, Fekete
Szállítási idő
1-3 munkanap
Nem kérek plusz szolgáltatást
  • Part No 90NB17R1-M00HC0
    EAN 4711636527125
    Operating System Windows 11 Home - ASUS recommends Windows 11 Pro for business
    1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required.
    Color & Material LCD Cover: Jade Black, Aluminum
    Top Case: Jade Black, Aluminum
    Military Grade US MIL-STD 810H military-grade standard
    Backlit OLED-Narrow border
    Panel 14.0 OLED WUXGA(WU) 1920X1200 16:10 Bend+400nits(HDR) Glare DCI-P3:100%
    Oled OLED
    Touch non-Touch
    Processor AMD Ryzen™ AI 7 445 Processor 2.0GHz (14MB Cache, up to 4.6GHz, 6 cores, 12 Threads)
     AMD XDNA™ NPU up to 50TOPS
    Integrated GPU AMD Radeon™ Graphics
    Expansion Slot (includes used) 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
    Total System Memory 16GB
    On board Memory LPDDR5X 16GB ( 16GB LPDDR5X on board )
    Storage Installed 512GB PCIE G4 SSD
    Storage Total 512GB PCIE G4 SSD
    Camera Front: FHD camera with IR function to support Windows Hello
    Rear: -
    With privacy shutter
    World-Facing: -
    Screenpad
    FingerPrint WO/FINGERPRINT
    I/O Ports 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps)
    1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 10Gbps)
    1x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps)
    1x HDMI 2.1 TMDS
    1x 3.5mm Combo Audio Jack
    Audio Smart Amp Technology
    Built-in speaker
    Built-in array microphone
    AC Adapter 75WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion
    TYPE-C, 68W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.4A, 68W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal
    Battery 75WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion
    Keyboard type Backlit Chiclet Keyboard
    Weight & Dimensions 1.20 kg (2.65 lbs)
    31.24 x 22.01 x 1.49 ~ 1.49 cm (12.30" x 8.67" x 0.59" ~ 0.59")